Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na lepence, 75 x 62 cm, rámováno, pod sklem, nedatováno, signováno vpravo dole Vacátko.Autor viz T 2/680, V 5/1, TB 34/21, B 10/358.